16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Одеський ЦРМС організував ознайомчий візит представників ОТГ Полтавщини і Сумщини до Великомихайлівської громади
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування організував ознайомчий візит представників Полтавської та Сумської областей до Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади.
Пленарна частина зустрічі відбулася на території культуро-освітнього простору об’єднаної громади, в актовій залі Новопетрівської ЗОШ. У заході взяли участь радник Одеського регіонального відокремленого підрозділу ЦРМС з питань регіонального розвитку Віктор Бондарук, директори Полтавського і Сумського регіональних відокремлених підрозділів Центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Балибіна та Олександр Хоруженко, голова Великомихайлівської райради Катерина Лаптієнко, голова об’єднаної територіальної громади Тетяна Жарська, депутати селищної ради, керівники структурних підрозділів ОТГ, старости сіл, голови громад району, представники бізнесу, молодь, освітяни.
Під час зустрічі також продовжилася розпочата раніше робота над формуванням стратегічного плану розвитку Великомихайлівської об’єднаної громади. При цьому від гостей прозвучали пропозиції щодо визначення стратегічних цілей: розвиток людського капіталу, ефективне виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, створення сприятливих умов для розвитку будівельної галузі.
На завершення зустрічі відбулася екскурсія селищем. Гості відвідали сучасний дитячий садок, відремонтований будинок культури, побачили відремонтовані дороги, нові резервуари для питної води, будівництво тротуарних доріжок, модернізоване вуличне освітлення.
Наступне, четверте засідання робочої групи з розробки плану стратегічного розвитку Великомихайлівської об’єднаної громади відбудеться наприкінці листопада.




