skip to Main Content

Учасники Першого форуму регіонального розвитку «Південна мрія» презентували стратегії розвитку громад

У другий день роботи Форуму регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей «Південна мрія» його учасники – представники об’єднаних територіальних громад Одещини, Миколаївщини і Херсонщини – презентували стратегії розвитку громад, перші здобутки та розвиткові проекти.

DSC00720

DSC00750

Крім того, радник з регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук розповів про особливості підготовки проектів розвитку, труднощі, які виникають під час роботи, і шляхи їх вирішення.

DSC00730

DSC00884

На завершення форуму директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен подякувала всім за участь і побажала представникам ОТГ наснаги у роботі, цікавих ідей і зміцнення кадрового потенціалу.

DSC00932

Нагадаємо, що захід організовано за ініціативи Одеського, Миколаївського та Херсонського Центрів розвитку місцевого самоврядування та за організаційної підтримки Одеської, Миколаївської та Херсонської обласних державних адміністрацій і Одеської обласної ради. Крім того, у форумі також взяли участь представники Полтавщини і Сумщини.

DSC00855

Back To Top