16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Одеський ЦРМС провів семінар у Коноплянській ОТГ
Сьогодні, 10 лютого, в Коноплянській ОТГ Одеським ВП ЦРМС було проведено семінар з питань стратегічного планування та енергоефективності. Учасниками семінару стали депутати ради громади, члени виконкому, представники закладів соціальної сфери, підприємці.
Директор Центру Юлія Молодожен ознайомила присутніх з підходами до стратегічного планування території, нормативно-правовою базою у цій сфері та етапами розробки стратегій.

Представники комунального підприємства “Одеська обласна енергозберігаюча компанія” Сергій Лейвіков та В. Панін поділился досвідом застосування енергоощадних технологій в населених пунктах України та розповіли про можливості державної та обласної програм з надання “теплих кредитів”.

Експерт з фінансово-економічних питань ІБСЕД Олеся Голинська поінформувала про новели у законодавстві з питань бюджету.
Після теретичної частини головою ради Олександром Волошиним було проведено ознайомлення з досвідом с. Конопляне у застосуванні енергоощадних технологій на об’єктах освіти (школи та дитячого садочку).

