skip to Main Content

Одеський ЦРМС провів семінар у Коноплянській ОТГ

Сьогодні, 10 лютого, в Коноплянській ОТГ Одеським ВП ЦРМС було проведено семінар з питань стратегічного планування та енергоефективності. Учасниками семінару стали депутати ради громади,  члени виконкому, представники закладів соціальної сфери, підприємці.

Директор Центру Юлія Молодожен ознайомила присутніх з підходами до стратегічного планування території, нормативно-правовою базою у цій сфері та етапами розробки стратегій.

16700056_818294704975708_141983409_n

Представники комунального підприємства “Одеська обласна енергозберігаюча компанія” Сергій Лейвіков та В. Панін поділился досвідом застосування енергоощадних технологій в населених пунктах України та розповіли про можливості державної та обласної програм з надання “теплих кредитів”.

16651180_818296024975576_1961469277_o

Експерт з фінансово-економічних питань ІБСЕД Олеся Голинська поінформувала про новели у законодавстві з питань бюджету.

Після теретичної частини головою ради Олександром Волошиним було проведено ознайомлення з досвідом с. Конопляне у застосуванні енергоощадних технологій на об’єктах освіти (школи та дитячого садочку).

Back To Top