16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Офіс реформ провів семінар для учасників проекту “Об’єднання громад: через усвідомлення до створення”
Сьогодні, 15 липня, відбувся підсумковий семінар з сільськими та селищними радами – учасниками проекту «Об’єднання громад: через усвідомлення до створення», що здійснюється Одеським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа та фінансується Європейським Союзом.
Семінар відбувся із залученням громад, які хочуть об’єднатися і вийти на вибори у цьому році.

Як зазначила директор Офісу реформ Юлія Молодожен, для громад, які збираються йти на вибори, бажано встигнути подати документи до ОДА до 15 серпня. Відповідно вибори ЦВК зможе призначити на жовтень або листопад, і з нового року об’єднані громади зможуть отримати відповідні бюджетні призначення.

Ю. Молодожен також порекомендувала учасникам семінару залучати до процесу створення ОТГА депутатів Одеської обласної ради, які ухвалюватимуть перспективний план формування ОТГ.

Також під час семінару експерт Ольга Ковінчук розповіла присутнім про етапи створення ОТГ та про документи, які необхідно підготувати, аби завершити цей процес без затримок.


