skip to Main Content

Оголошено Ініціативу з проєктів муніципального партнерства для виявлення та сприяння розробці проєктів місцевого розвитку регіонального значення

ПОДАВАЙТЕСЯ ТА ДІЗНАВАЙТЕСЯ, ЯК ГОТУВАТИ ПРОЄКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ!
Програма «U-LEAD з Європою» оголошує Ініціативу з проєктів муніципального партнерства для виявлення та сприяння розробці проєктів місцевого розвитку регіонального значення, які можуть бути подані на фінансування до як національних, так і міжнародних фінансових установ.
Метою ініціативи є вдосконалити спроможність громад:
  •  успішно формулювати та розробляти проєкти
  •  зміцнити муніципальне партнерство
  •  надати можливість громадам отримати доступ до наявних ресурсів фінансування для реалізації інвестиційних проєктів.
Вони спрямовані на покращення рівня життя людей, якості послуг та наявної інфраструктури у житлово-комунальній сфері, сфері транспорту, водопостачання та водовідведення, енергетики, охорони навколишнього середовища та адаптації до кліматичних змін, а також у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної допомоги, туризму чи розвитку бізнесу.
Ініціатива продемонструє громадам важливість та переваги муніципального партнерства у реалізації проєктів місцевого розвитку такого масштабу та значення, які зможуть зацікавити ключові фінансові установи, що працюють в Україні – державні установи, донорські партнерські організації, вітчизняні банки та міжнародні фінансові установи, і які будуть краще відповідати вимогам різних фінансових інструментів.
Хто може взяти участь?
До участі в цій ініціативі запрошуються громади-партнери з 24 областей України, які бачать спільні можливості ефективного управління ресурсами для розвитку та покращення якості життя своїх мешканців. Програма «U-LEAD з Європою» буде переважно орієнтуватися на громади з населенням менше ніж 50000 осіб.
Кінцевий термін подання запитань для роз’яснення: 20 травня 2021 року
Кінцевий термін подання заявки: 25 травня 2021 р. до кінця дня.
Інформаційна сесія відбудеться онлайн 5 травня 2021 року.
Форму для реєстрації можна завантажити тут  https://bit.ly/3tKsEI4
Будь ласка, надішліть реєстраційну форму на електронну адресу: projects.u-lead@gopa.de.
Посібник для громад можна завантажити тут  https://bit.ly/3tPK7z4
Анкету, яку потрібно заповнити, можна завантажити тут  https://bit.ly/32FFNWS
Типові запитання та відповіді можна завантажити тут  https://bit.ly/3tNpjbp
Back To Top