У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Перші успіхи Авангардівського Центру безпеки
2 мільйони 150 тисяч гривень: на таку суму врятували майно людей пожежні Центру безпеки громадян Авангардівської громади у другому півріччі минулого року.
За цей час Центр успішно ліквідував 53 пожежі та відпрацював 20 виїздів для надання допомоги населенню.
Про це повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” з посиланням на інформацію ОТГ.
Перший в Одеській області Центр безпеки громадян відкрився у липні минулого року, на його будівництво виділили 7 млн грн з державного бюджету та стільки ж – з місцевого.
У громаді пояснюють, що найближчі пожежні частини, які спрямовують рятувальників до її жителів, знаходяться на відстані 16 км та за залізничним переїздом. Тож при плануванні до сектору виїзду Центру безпеки включили смт Авангард, с. Прилиманське, с. Сухий Лиман (від кільця 7-го км до залізничного переїзду та вздовж залізничної колії), ЖМ «Сьоме Небо», 7-й км Овідіопольської дороги, с. Нова Долина, смт Хлібодарське, с. Радісне, ринок «Анжеліка» та ЖМ «Преображенський».
До роботи у Центрі також долучають добровольців – їх уже п’ятеро. Для них розробили навчальний курс пожежних рятувальників.
«Мешканці громади хочуть жити не лише в комфортних та гарних умовах, а й відчувати себе у безпеці. Аби задовільнити ці потреби жителів населених пунктів громади, у минулому році було відкрито Центр безпеки громадян, який дозволяє максимально оперативно та швидко реагувати на надзвичайні ситуації. Під одним дахом розміщено відразу декілька екстрених служб, що дозволяє спеціальним підрозділам за лічені хвилини дістатись до місця надзвичайної події, тоді як раніше рятувальників доводилось чекати», – розповів Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський.

