skip to Main Content

У Петрівці Старокозацької ОТГ створюють парк

У селі Петрівка Старокозацької ОТГ за пропозицією учнів створюють парк.

Як повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” с посиланням на інформацію громади, минулого року сільська рада провела опитування учнів шкіл громади. 

Школярі писали твори на тему: “Моє село в майбутньому”. Після цього сільрада уклала перелік побажань та зауважень, описаних у творах, та врахувала їх при написанні Плану соціально-економічного розвитку громади.

Одним з побажань учнів Петрівської школи було якраз створення парку в центрі села. 

Реалізувати цей проєкт вирішили навесні 2020 року.

У середині березня в Петрівці розпочалися роботи. На першому етапі буде спрофільовано поверхню майбутнього парку, додано родючий ґрунт, прочищено та заглиблено річку. Після цього висадять дерева.

Як саме виглядатимуть лавки, альтанка та місток, також вирішать школярі та мешканці села. 

Back To Top