skip to Main Content

Посадовці органів місцевого самоврядування Одещини вивчають засади антикорупційної політики та вчаться заповнювати е-декларації

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, розпочався дводенний тренінг «Декларування та корупційні ризики в роботі посадових осіб місцевого самоврядування», у якому беруть участь посадові особи ОМС Одеської області.

Захід, що триватиме 22-23 січня, проводиться з метою поглиблення знань посадовців щодо корупційних ризиків та їх запобігання у діяльності органів місцевого самоврядування, а також формування практичних навичок щодо заповнення е-декларацій.

Відкриваючи навчальний захід, директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен наголосила на необхідності постійно підвищувати рівень кваліфікації посадовцями та розповіла про діяльність Центру розвитку місцевого самоврядування у сфері надання консультаційних та методичних послуг органам місцевого самоврядування.

Під час тренінгу, який проводить Мирон Дмитрик, експерт ГО «Інститут політичної освіти» та редактор сайту «СТИК-Антикорупція», учасники не лише отримують теоретичні знання щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів й основних засад антикорупційної політики в Україні, а й проводять аналіз правових документів. Під час другого дня занять потренуються заповнювати декларації on-line в Єдиному державному реєстрі декларацій.

 

Back To Top