16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Посадовці півночі Одещини готуються до середньострокового планування
18 жовтня у приміщенні Центру професійної освіти смт Саврань пройшов тренінг на тему «Впровадження другого етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», організований та проведений Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”.
У заході взяли участь більше п’ятдесяти представників районних та місцевих органів влади Савранського та Любашівського районів – державні службовці, сільські голови, посадовці фінансових та економічних підрозділів органів місцевого самоврядування. Учасники тренінгу були поінформовані, що другий етап реформи місцевого самоврядування супроводжується запровадженням середньострокового планування, надані роз’яснення щодо ключових принципів планування розвитку громад.
Тренер – радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук – поінформував про основні етапи розробки, зміст та порядок ухвалення і реалізації плану соціально-економічного розвитку громади.
«Тренінг пройшов дуже вчасно і на високому рівні, ми стали краще розуміти, що правильно розроблений план соціально-економічного розвитку буде робочим документом та орієнтиром для щоденної діяльності. Водночас, посадовці відчули свою відповідальність за якість підготовки планувальних документів та їх вплив на ефективність використання публічних коштів», – відзначила Альона Якімова, керуюча справами виконавчого комітету Савранської районної ради.


