skip to Main Content

Представникам ОТГ Одеської області розповіли про особливості роботи органів влади під час карантину

У четвер, 21 травня, радниці Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Олеся Голинська та Оксана Гуненкова провели онлайн консультацію для представників і представниць ОТГ Одещини на тему «Програми бюджетної підтримки діяльності медичних закладів. Організаційне та кадрове забезпечення діяльності ОТГ». 

У заході брали участь фахівці фінансових, бухгалтерських та кадрових служб з 19 громад.

Консультація надавалася за декількома блоками питань, основними з яких були фінансова підтримка закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів, а також трудові відносини в бюджетних установах у період карантину та за умов дистанційної роботи й самоізоляції. 

Тематика фінансової підтримки медзакладів розглядалася в аспекті норм та положень Закону України «Про фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та з позицій суттєвого зниження доходів бюджетів ОТГ в І кварталі 2020 року – у період пандемії COVID-19 та протидії її наслідкам. 

Ще одним важливим блоком були правила та процедури оформлення благодійної допомоги, а також облік переданих об’єктів та порядок їх використання.

Обговорювалися окремі питання щодо врахування оплати простою при обчисленні середнього заробітку для оплати відпустки, оголошення простою, порядку та умов використання залишку освітньої субвенції у 2020 році тощо. 

Радниці також надали для використання рекомендації Державної регуляторної служби України щодо підготовки проєктів рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів.

За результатами консультації всім учасникам надіслано підбірку тематичних матеріалів та посилання на нормативно-правові акти, положеннями яких оперували радниці під час консультації.

Back To Top