skip to Main Content

Для представників ОТГ Одещини провели семінар про взаємодію з громадянами

Як активізувати жителів громади та спільно генерувати ідеї для розвитку? Як сторювати спільноти однодумців і заохочувати громадян ставати ініціативними? Як робити так, щоб жителі відчували себе частиною громади?

Про це йшлося під час онлайн семінару, який 19 травня організував Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, – “Комунікація та взаємодія з громадянами та представниками влади”. Захід для представників ОТГ Одещини провела експертка з питань комунікації та висвітлення Програми Євгенія Генова.

Учасники обговорили основні механізми залучення громадян у прийняття рішень на місцевому рівні та особливості законодавчої бази, дізналися більше про відкриті дані та їх актуальність для взаємодії з громадськістю.

Крім того, під час заходу було надано поради щодо використання електронних платформ для участі громадськості, роботи з онлайн анкетами, проведення інформаційних кампаній, використання безкоштовних ресурсів для створення презентацій, відео, листівок, афіш тощо.

Back To Top