16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Для представників ОТГ Одещини провели семінар про взаємодію з громадянами
Як активізувати жителів громади та спільно генерувати ідеї для розвитку? Як сторювати спільноти однодумців і заохочувати громадян ставати ініціативними? Як робити так, щоб жителі відчували себе частиною громади?
Про це йшлося під час онлайн семінару, який 19 травня організував Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, – “Комунікація та взаємодія з громадянами та представниками влади”. Захід для представників ОТГ Одещини провела експертка з питань комунікації та висвітлення Програми Євгенія Генова.
Учасники обговорили основні механізми залучення громадян у прийняття рішень на місцевому рівні та особливості законодавчої бази, дізналися більше про відкриті дані та їх актуальність для взаємодії з громадськістю.
Крім того, під час заходу було надано поради щодо використання електронних платформ для участі громадськості, роботи з онлайн анкетами, проведення інформаційних кампаній, використання безкоштовних ресурсів для створення презентацій, відео, листівок, афіш тощо.

