16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Представникам Великомихайлівського району розповіли про децентралізацію та роботу з медіа
25 червня радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, провели у Великій Михайлівці семінар «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Цифрові та соціальні медіа, засоби комунікації, управління зв’язками зі ЗМІ». Участь у навчальному заході взяли посадові особи органів місцевого самоврядування Великомихайлівського району і виконавчих органів місцевої влади.
Оксана Гуненкова, радник з питань децентралізації, розповіла про поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації в Україні та Одеській області, про те, якими є варіанти районного поділу Одещини, інститут префектів і функції районних та обласних рад у майбутньому тощо.
Євгенія Генова, радник з питань комунікації, розкрила принципи роботи цифрових та соціальних медіа, основні засоби комунікації та її важливість для органів місцевого самоврядування. Окрему увагу було приділено інструментам розрізнення фейків, постправди джинси та розпізнавання маніпуляції, зокрема на конкретних прикладах. Крім того, учасники семінару отримали інформацію про основи цифрової безпеки, правила створення паролів, роботу з поштовими сервісами тощо.
“Такі семінари у вигляді лекцій та форматі запитань-відповідей є дуже корисними для фахівців. З одного боку, вони отримують найсвіжішу інформацію про процеси, які відбуваються в країні, реформи та обгрунтування їх необхідності, а з іншого боку – дозволяють у невимушеній атмосфері краще засвоїти складні, а подекуди й нові для співробітників ОМС теми”, – зазначила голова Великомихайлівської районної ради Катерина Лаптієнко.
Крім того, радник Оксана Гуненкова провела для посадовців сільських рад Великомихайлівського району консультацію з питання міжмуніципального співробітництва.







