skip to Main Content

Представники Арцизького району обговорили етапи реформи адміністративно-територіального устрою

В Арцизі 26 квітня відбувся семінар «Актуальні питання реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який провели директор та радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України: Юлія Молодожен, Оксана Гуненкова і Євгенія Генова.

Під час заходу, в якому взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування Арцизького району та
державні службовці Арцизької райдержадміністрації, обговорювалися підсумки діяльності ОТГ Одеської області у 2018 році, напрямки децентралізації у 2019 році та основні етапи реформи у 2019-2020 роках, використання міжмуніципального співробітництва для посилення спроможності територіальних громад, а також гендерної політики в Україні.

Back To Top