skip to Main Content

В Арцизі відбулися консультації з питань бюджету, залучення громадян та об’єднання громад

В Арцизі 26 квітня відбулася низка тематичних виїзних консультацій, які провели радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, а також робоча поїздка директора ОЦРМС.

Під час зустрічі з місцевими активістами, депутатами, громадськими діячами було обговорено процедуру об’єднання громад, переваги створення ОТГ та досягнення об’єднаних громад на Одещині, а також надано практичні поради щодо залучення громадських організацій та громадян до прийняття рішень органами місцевого самоврядування, інструменти партисипативної демократії та особливості застосування програмно-цільового методу під час бюджетного планування.

“В Арцизі активно функціонує одна з найкращих районних бібліотек, де постійно відбуваються різноманітні тренінги, семінари, круглі столи. Тут завжди багато дітей, молоді, людей поважного віку. Це – чудовий потенціал для того, аби інструменти залучення громадян до управління були втілені в життя. Однак, на жаль, при цьому спостерігається досить слабке висвітлення діяльності місцевої влади, адже фактично припинив існування офіційний сайт міськради через брак коштів, а у соцмережах міська рада не представлена взагалі. Це однозначно не сприяє налагодженню плідного діалогу з громадою, і депутати мають це розуміти”, – зазначила Євгенія Генова, радник з питань комунікації Одеського ЦРМС.

 

Back To Top