skip to Main Content

Кілійська громада готує свою першу презентацію

Керівництво та активні мешканці Кілійської ОТГ долучаються до різноманітних навчальних програм, готуються отримати свою першу інфраструктурну субвенцію та напрацьовують матеріали до проекту стратегії на період до 2027 року.

7 травня Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відвідав Кілійську об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо кількох поточних, але доволі нагальних питань.

Перш за все, було сплановано наступне засідання робочої групи з розробки проекту стратегії розвитку громади, на якому будуть відпрацьовані пріоритети розвитку, оперативні цілі та завдання. База – аналіз факторів, що впливають на розвиток громади.

Крім того, із віце-мером Наталею Чапраз обговорили питання підготовки проектних заявок за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

Окремо – навчання керівників громади в рамках модулю “Кроки для керівників” Тематичних пакетів підтримки об’єднаних громад Програми «U-LEAD з Європою». Семінари будуть проведені у різних локаціях за участю голів ОТГ з усіх регіонів України, створених у 2018 році. Для більш ефективного використання можливостей програми громада підготує презентацію ОТГ для бізнесу та інвесторів, де буде зосереджена вся ключова інформація, що продемонструє переваги громади.

Очевидно, що всі обговорені питання тісно пов’язані між собою. Адже без якісної інфраструктури складно розраховувати на залучення інвестицій та й годі мріяти про розвиток на перспективу.

Back To Top