16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Представники Дніпропетровської області відвідали Одещину в рамках навчального візиту, присвяченого реалізації медичної реформи
Представники органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області 13-14 червня відвідали з ознайомчим візитом Одеську область.
Під час заходу, що був організований спільно Одеським і Дніпропетровським Центрами розвитку місцевого самоврядування, створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, його учасники відвідали Балтську об’єднану територіальну громаду та ознайомилися з новаціями ОТГ у медичній сфері та відвідали об’єкти медичної інфраструктури громади.
Зокрема, після зустрічі в міськраді, представники Дніпропетровщини відвідали Гольмянську амбулаторію, реперфузійний центр у Балтській центральній районній лікарні, стоматологічне відділення, що діє на засадах державно-приватного партнерства.
У другий день візиту представники Дніпропетровщини побували в офісі Одеського ЦРМС, взяли участь в обговоренні особливостей функціонування медичної статистики та дізналися про успішний досвід реалізації медичної реформи в Одеській області.
Крім того, представники органів місцевого самоврядування побували в Єдиному диспетчерському центрі екстреної медичної допомоги Одеської області, до якого зараз підключено 23 райони області з 26. Зазначимо, що процес підключення мешканців усієї Одеської області до ЄОДС планується до 1 липня. Нова служба значно зменшує час прибуття бригади медиків до пацієнта. Це стає можливим завдяки автоматизації прийому викликів, електронному контролю всіх етапів надання швидкої допомоги, а також оптимізації управління ресурсами.
Нагадаємо, що в квітні представники органів місцевого самоврядування Одеської області відвідали з ознайомчим візитом Дніпропетровську область, де вивчали досвід роботи сільськогосподарських кооперативів.







