16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Представники двох областей ознайомилися з формуванням управління освітою в Маразліївській і Новокальчевській громадах
Представники Хмельницької та Вінницької областей взяли участь у навчально-ознайомчому візиті до об’єднаних громад Одеської області «Досвід управління освітою в сільських ОТГ», який відбувався 18-21 червня.
Метою візиту стало ознайомлення з досягненнями малих сільських об’єднаних громад Одещини та обмін кращими практиками між освітянами.
Першою приймала гостей Маразліївська ОТГ Білгород-Дністровського району. Тут відбулася зустріч з керівництвом сільської ради та презентація громади, після чого директорка Олексіївської школи Ірина Гайцук розповіла про формування системи управління освітою в громаді. Секретар ради Антоніна Топор поінформувала про співпрацю з бізнесом та громадськістю щодо реалізації Стратегії розвитку громади, після чого представники громад двох областей оглянули об’єкти освітньої інфраструктури громади (школи та дошкільні навчальні заклади), дізналися про запровадження енергоефективних технологій в закладах освіти тощо.
На другий день візиту його учасники побували в Новокальчевській ОТГ Березівського району. Сільський голова Валентина Тимчук презентувала громаду, а начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ірина Сензюк розповіла про формування системи управління освітою в громаді. Потім учасники також оглянули об’єкти освітньої інфраструктури, послухали виступ шкільної агітбригади.








