16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Землевпорядники ОТГ Одещини вивчали особливості використання земель
18 червня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся тренінг про використання земель сільськогосподарського та іншого призначення в об’єднаних територіальних громадах, який провела Тетяна Данилів, експертка з
просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками стали землевпорядники ОТГ Одеської області.
Під час навчального заходу було розглянуто й проаналізовано нові повноваження та можливості органів місцевого самоврядування у зв’язку з прийняттям нового закону України від 10.07.2018 р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні”, особливості зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського та іншого призначення, а також набуття прав користування та власності на землю у 2019 році. Крім того, було опрацьовано питання про державний нагляд за використанням та охороною земель, обговорено проблемні питання здійснення самоврядного контролю та відповідальність за порушення вимог земельного законодавства.



