skip to Main Content

Землевпорядники ОТГ Одещини вивчали особливості використання земель

18 червня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся тренінг про використання земель сільськогосподарського та іншого призначення в об’єднаних територіальних громадах, який провела Тетяна Данилів, експертка з
просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками стали землевпорядники ОТГ Одеської області.

Під час навчального заходу було розглянуто й проаналізовано нові повноваження та можливості органів місцевого самоврядування у зв’язку з прийняттям нового закону України від 10.07.2018 р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні”, особливості зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського та іншого призначення, а також набуття прав користування та власності на землю у 2019 році. Крім того, було опрацьовано питання про державний нагляд за використанням та охороною земель, обговорено проблемні питання здійснення самоврядного контролю та відповідальність за порушення вимог земельного законодавства.

 

 

Back To Top