16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Представники Одеської області переймали досвід об’єднаних громад Полтавщини
18-19 червня представники органів місцевого самоврядування Одеської області відвідували Полтавщину для вивчення досвіду міжмуніципального співробітництва. У візиті брали участь як представники об’єднаних громад, так і потенційних ОТГ. Очолила групу Катерина Лаптієнко, голова Великомихайлівської районної ради.
В перший день учасники навчальної поїздки відвідали семінар «Міжмуніципальне співробітництво як ефективний інноваційний інструмент забезпечення соціально-економічного розвитку громад». Спікером виступив Олександр Ісип, експерт з децентралізації Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Також представники Одещини побували в селі Степне Полтавського району, де обговорили з керівництвом сільради кращі практики міжмуніципального співробітництва в Полтавському районі та оглянули об’єкти інфраструктури.
У другий день візиту відбулися поїздки до Піщанської та Омельницької ОТГ.
“Такі візити дуже допомагають представникам органів місцевого самоврядування обмінятися досвідом, побачити щось нове і розповісти про свої здобутки, дізнатися чимало нового і зрозуміти, чим живуть мешканці інших територій України. А ще – побачити чимало спільного, що нас єднає”, – зазначила на завершення заходу К. Лаптієнко.








