skip to Main Content

Представники Одеської області переймали досвід об’єднаних громад Полтавщини

18-19 червня представники органів місцевого самоврядування Одеської області відвідували Полтавщину для вивчення досвіду міжмуніципального співробітництва. У візиті брали участь як представники об’єднаних громад, так і потенційних ОТГ. Очолила групу Катерина Лаптієнко, голова Великомихайлівської районної ради.

В перший день учасники навчальної поїздки відвідали семінар «Міжмуніципальне співробітництво як ефективний інноваційний інструмент забезпечення соціально-економічного розвитку громад». Спікером виступив Олександр Ісип, експерт з децентралізації Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

P80618-121628

Також представники Одещини побували в селі Степне Полтавського району, де обговорили з керівництвом сільради кращі практики міжмуніципального співробітництва в Полтавському районі та оглянули об’єкти інфраструктури.

35553390_1687175074669823_6001529682997018624_n (1)

IMG-9dd1429eb2c44d875f2ad7ece7e903d4-V

У другий день візиту відбулися поїздки до Піщанської та Омельницької ОТГ.

35564302_325696361295519_1394365608002322432_n

P80619-154303

35546819_325696051295550_312779309704019968_n (1)

35629058_325697567962065_9151124055506550784_n

“Такі візити дуже допомагають представникам органів місцевого самоврядування обмінятися досвідом, побачити щось нове і розповісти про свої здобутки, дізнатися чимало нового і зрозуміти, чим живуть мешканці інших територій України. А ще – побачити чимало спільного, що нас єднає”, – зазначила на завершення заходу К. Лаптієнко.

Back To Top