skip to Main Content

В Одеській області збільшується команда проектних менеджерів

19 червня за ініціативи Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у м. Одеса розпочала свою роботу триденна Школа управління проектним циклом.

Проектні менеджери 12 об’єднаних громад Одещини, а також радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук у якості тренера засвоюють базові положення проектного менеджменту, як правильно аналізувати проблеми, будувати «дерево проблем» тощо.

Попереду – ще два дні теоретичних та практичних вправ, спрямованих на розробку проектних заявок на вирішення завдань, які є найбільш нагальними у громадах.

«У якості базової методики обрано форму за правилами Державного фонду регіонального розвитку. Водночас, основні розділи і підходи є типовими і ми зможемо використовувати свої напрацювання для участі у різних конкурсних програмах», – зазначив Павло Осматескул, заступник Старокозацького сільського голови.

Back To Top