skip to Main Content

Представники ОТГ Волині й Донеччини відвідали громади Одеської області

23-24 травня відбувся навчально-ознайомчий візит представників Волинської та Донецької областей до ОТГ Одеської області «Розвиток територій ОТГ в приміській зоні міста Одеса». Під час візиту, організованого спільно Одеським, Волинський і Донецьким Центрами розвитку місцевого самоврядування, створеними за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, представники об’єднаних громад Волині і Донеччини відвідали об’єднані громади приміської зони міста Одеса для обміну досвідом – Біляївську, Авангардівську та Красносільську.

Крім того, в офісі Одеського ЦРМС відбувся круглий стіл «Децентралізація на Одещині», а також було проведено зустріч з фахівцями департаменту економіки Одеської міської ради.

У Біляївській ОТГ учасники візиту поспілкувалися з керівництвом громади, дізналися про шляхи створення та становлення ОТГ, організацію роботи апарату ради та оглянули об’єкти соціальної інфраструктури – стадіон, школу, дитячий садок).

На території Авангардівської громади представники Волині й Донеччини побували у школі й амбулаторії Прилиманского, яке приєдналося до Авангарда, а також оглянули об’єкти інфраструктури селища Авангард.


Наступного дня відбулася зустріч з керівництвом Красносільської ОТГ, а також огляд об’єктів інфраструктури цієї громади – шкіл, будинків культури, дитячих садків, резервуарів накопичування питної води.

На завершення заходу його учасники зазначили, що кожна з трьох громад має свій стиль і неповторність, а також власний, унікальний рецепт успіху та потужного розвитку.

 

Back To Top