16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Представники Великобуялицької ОТГ отримали консультацію радниці Одеського ЦРМС
12 листопада радниця з юридичних питань Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Анастасія Бойко провела виїзну консультацію у Великобуялицькій об’єднаній територіальній громаді Іванівського району Одеської області, метою якої було надання роз’яснень посадовим особам органу місцевого самоврядування щодо порядку передачі комунального майна району до ОТГ, законодавчої бази, що регламентує процес передачі майна.
«На сьогодні громада готова прийняти від району заклади охорони здоров’я та бібліотеки, що знаходяться на території громади, на що варто звернути увагу при прийнятті вищевказаних об’єктів?» – запитала заступниця голови Великобуялицької громади Євдокія Дучева.
«До складу комісії з приймання-передачі комунального майна обов’язково мають входити представники Великобуялицької сільської ради, а також матеріально відповідальні особи, які безпосередньо працюють в закладах, що будуть передаватись. Також разом із нерухомим майном за наявності має бути передане рухоме майно (автомобілі, обладнання тощо), що належить відповідним закладам, та документація, а саме свідоцтво про право власності, витяг про державну реєстрацію, технічний паспорт на об’єкт нерухомості», – зазначила Анастасія Бойко.


