16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Розквіті відбулися виїзні консультації радників Одеського ЦРМС
Радниці Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Олеся Голинська, Оксана Гуненкова та Євгенія Генова 13 листопада відвідали Розквітівську ОТГ, де зустрілись із сільським головою Віталієм Лозовим, працівниками сільської ради та інших комунальних закладів. Під час зустрічі обговорювали питання ефективного управління бюджетними ресурсами та раціонального використання бюджетних коштів, розвитку інфраструктури, можливі перспективи розширення громади, організації роботи старост, налагодження комунікації всередині громади та з її зовнішніми партнерами.
«Сьогодні Розквітівська ОТГ досягла досить вагомих фінансових показників. Так, в групі громад із кількістю населення до 5 тисяч осіб у 2018 році вона посилила свій рейтинг аж на 40 позицій. Такий рівень вона зберігає й за результатами першого півріччя 2019 року. Це стало можливим тому, що керівництво громади зважено підходить до нарощування фінансової спроможності, зокрема, через оптимізацію управлінських витрат, – зазначила радниця Центру Олеся Голинська.
Як повідомив Віталій Лозов, вже два роки поспіль громаді вдається економити мільйони гривень освітньої субвенції. Зекономлені кошти спрямовуються на зміцнення матеріальної бази освітніх закладів задля покращення умов навчання та розвитку дітей. Представники громади наглядно продемонстрували свої нові надбання у цій сфері, у тому числі з енергозбереження.
Розповіли також і про найближчі плани на майбутнє, серед яких і розширення кола комунальних послуг для мешканців громади, і посилення заходів з безпеки та інші напрацювання, якими зможуть поділитись із громадами, які приєднаються до Розквітівської ОТГ.







