skip to Main Content

Проведено онлайн-консультацію щодо розробки Стратегії розвитку

Розробці Стратегії розвитку була присвячена онлайн-консультація, яку для Павлівської громади провів ULEAD з Європою в Одеській області Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
З чого почати розробку стратегії? Які перші кроки? Хто має входити до складу робочої групи і чим вона має займатися? Як знайти “родзинку” в громаді, щоб привабити туристів? Як і чим конкурувати з такими ж сусідніми сільськими громадами? Саме про це сьогодні спілкувалися представник Павлівської громади з керівницею Одеського РО Юлією Молодожен.
“Розробка стратегії є невід’ємним атрибутом у структурі планово-прогнозних документів громади. Згідно з чинним законодавством, вона має бути узгоджена з бюджетом і бути “настільною книгою” для влади. Зазвичай для невеликих сільських громад ми радимо все ж таки розробляти середньостроковий план на термін каденції влади, це дозволить зрозуміти реальні можливості команди і перевірити громаду на спроможність”, – зазначила Юлія Молодожен.
Зараз очікується прийняття проєкту закону “Про засади державної регіональної політики”, де описана система державного стратегічного планування, до якої входить стратегія громади і стратегічний план, що мають знайти відповідні точки дотику з регіональною стратегію. Це дозволить отримати доступ до фінансових та інформаційних ресурсів вищого рівня.
Back To Top