Питанням організаційно-кадрової роботи була присвячена онлайн консультація Одеського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою /…
Проведено онлайн-семінар про регуляторну діяльність в органах місцевого самоврядування
З громадами про важливе: 25 травня ULEAD з Європою в Одеській області Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe провів онлайн-семінар про регуляторну діяльність в органах місцевого самоврядування для представників ОМС, які відповідають за розробку проєктів та прийняття рішень рад, їх виконавчих комітетів, розпоряджень сільського, селищного, міського голови.
Як зауважила, відкриваючи захід, керівниця Одеського РО Yulia Molodozhen, цілями зустрічі були розгляд з представниками територіальних громад Одещини організаційно-правових засад регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування, ознайомлення їх з основними етапами підготовки та прийняття регуляторних актів, а також роз’яснення особливостей розробки та прийняття рішень про місцеві податки та збори.
Семінар провели радниці регіонального офсу Олеся Голинська і Оксана Гуненкова.
Радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування Оксана Гуненкова, відповідаючи на отримані від громад запитання, розповіла про:
- Сутність, завдання та принципи державної регуляторної політики
- Ознаки регуляторних актів
- Алгоритм прийняття регуляторного акту
- Заходи з організації регуляторної діяльності ОМС
- Алгоритм планування регуляторної діяльності ОМС
- Розробку, прийняття та оприлюднення регуляторних актів ОМС.
Олеся Голинська, радниця з питань муніципальних фінансів та управління, у своєму виступі детально висвітлила особливості розробки і розгляду рішень про місцеві податки і збори, а також вимоги до проведення аналізу впливу регуляторного акту.

