16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радник Одеського ЦРМС провела консультаційні зустрічі у потенційних центрах об’єднаних громад Любашівського району
Радник з питань децентралізації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова 11 квітня відвідала село Троїцьке та селище Зеленогірське Любашівського району Одеської області з метою консультування та надання методичної допомоги з питань створення на базі цих населених пунктів об’єднаних територіальних громад.
Під час цих виїзних заходів експерт зустрілась з головами, посадовими особами та депутатами Троїцької сільської, Зеленогірської селищної, та інших сільських рад суміжних з ними громад.
У зустрічах також взяли участь депутати обласної ради Олександр Бондаренко та Анатолій Артеменко.
У процесі консультування розглядались алгоритм та особливості процедур процесу створення об’єднаних територіальних громад, обговорення цих питань з мешканцями відповідних громад, види державної підтримки, що надається ОТГ, поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації в Україні та у тому числі в Одеській області.
Також радник Одеського ЦРМС ознайомилась з наявною інфраструктурою перспективних центрів об’єднаних територіальних громад.

