16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Шабівській ОТГ відбувся семінар про стратегічне планування місцевого розвитку
12 квітня на запрошення Шабівської ОТГ та за активної участі Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у приміщенні Центру дозвілля молоді громади в селі Салгани пройшов інформаційний семінар «Стратегічне планування місцевого розвитку».
У ньому взяли участь експерт Одеського ЦРМС Віктор Бондарук, Шабівський сільський голова Василь Древаль, депутати та інші посадовці, а також представники бізнесу та громадськості Шабівської громади.
Під час заходу учасники отримали знання щодо теоретичних основ та поетапності процесу стратегічного планування, нормативних документів, які регулюють цю діяльність, особливостей впровадження прогнозно-програмних документів місцевого розвитку тощо. Особлива увага приділялась використанню конкурентних переваг Шабівської громади та концентрації зусиль на пріоритетних напрямках.
«Інтуїтивно ми розуміємо, що наша громада має потужний потенціал для розвитку. І сьогодні, завдяки отриманим знанням, стало зрозуміло яким чином цей потенціал порахувати і що необхідно зробити, щоби він конвертувався у покращення життя і добробуту мешканців. Впевнена, що у близькій перспективі слово “Шабо” буде асоціюватись з успішною громадою, а не лише з відомим сьогодні в усій Україні підприємством», – зазначила начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської громади Наталія Коваль.



