skip to Main Content

Запитай голову і депутатів: скільки втратила громада без об’єднання?

Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, створив буклет про те, що таке об’єднання громад, які переваги отримують ОТГ та що втрачають населені пункти, які зволікають з об’єднанням.

Друкована продукція розрахована на мешканців сіл, селищ і міст Одеської області, котрі поки що з різних причин не долучилися до процесу реформування місцевого самоврядування.

Зауважимо, що на даний час в області створено 25 ОТГ. З 2015 року об’єднані громади області отримали 681,6 млн грн фінансової підтримки від держави.

Одеський ЦРМС, у свою чергу, запрошує небайдужих громадян долучатися до розповсюдження нашого буклету та інформувати громади про переваги об’єднання.

30549931_1048565985281911_2095249556_o

30769148_1048566011948575_2093922052_o

 

Back To Top