skip to Main Content

Радник Одеського ЦРМС взяла участь у роботі медіашколи децентралізації

Радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Євгенія Генова взяла участь у роботі триденної «Медіашколи децентралізації для українських регіональних журналістів», яку проводить Академія Української Преси за сприяння Програми ULEAD з Європою ULEAD with Europe , що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Медіашкола проводиться у рамках всеукраїнського проекту за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

23432263_738020579725574_298543207_o

У роботі школи беруть участь журналісти друкованих та онлайн-медіа, які висвітлюють реформу децентралізації та прагнуть вдосконалити свої знання та вміння.

Метою проекту є створення мережі кваліфікованих журналістів, які будуть займатися професійним висвітленням реформи децентралізації по всій Україні.

У перший день роботи Школи в Одесі радник відповіла на питання журналістів з різних областей України про хід реформи децентралізації в Одеській області.

Back To Top