16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радник Одеського ЦРМС взяла участь у заході, присвяченому питанням децентралізації, у Дмитрівці Болградського району
Радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Євгенія Генова взяла участь в інформаційному заході, присвяченому обговоренню реформи децентралізації, що відбувся 12 жовтня у селі Дмитрівці Болградського району. Учасниками зустрічі були мешканці села, голови сусідніх сільських рад, представники районної державної адміністрації та районної ради.
Дмитрівський сільський голова Петро Кюлафли та Городненський сільський голова Микола Богоєв розповіли мешканцям про переваги реформи, про бюджетні зміни та розвиток соціальної сфери після утворення об’єднаної громади, повідомили про найближчі плани щодо реалізації низки проектів на території сільських рад та відповіли на питання щодо доцільності об’єднання в одну громаду Городненської і Дмитрівської сільських рад.
У свою чергу, Є. Генова розповіла про хід реформи децентралізації в Україні і на Одещині зокрема, про діяльність об’єднаних громад, методику формування ОТГ та реорганізацію районів, яка планується після завершення формування об’єднаних громад.
Із певними застереженнями щодо об’єднання громад натомість виступили гості зібрання: голова Болградської районної ради Дмитро Димитров, заступник голови райради Михайло Садаклієв, депутат Одеської обласної ради Афанасій Самунжи, а керівник робочої групи зі збереження Болградського району при райраді Микола Узун взагалі спробував використати у своїй промові фактор міжетнічного розбрату, однак присутні висловили свою незгоду з таким “аргументом”:
Водночас начальник фінансовго управління Болградської райдержадміністрації Валерій Абаджиєв розповів про методику формування бюджетів об’єднаних громад та про досягнення тих ОТГ, які вже функціонують більше року.




