16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радник Одеського ЦРМС взяв участь у “Дунайському діалозі”
3 жовтня у приміщенні Будинку прийомів Одеської обласної ради пройшли третій день участі України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону та друга конференція донорів «Дунайський діалог з питань фінансування та розвитку спроможностей», в яких взяв участь Віктор Бондарук, радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
На заході також були присутні радники Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук, Чернівецького ЦРМС Олексій Грушко, українські та європейські експерти, політики, представники фінансових інституцій, громадянського суспільства, ЗМІ.
Цікава та змістовна дискусія велась навколо проблем пасивної участі України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону (СДР) та шляхів виправлення цього стану. Більшість виступаючих відзначали, що на національному та регіональному рівнях занадто мала увага надається цьому інструменту європейського співробітництва.
Віктор Бондарук у своєму виступі в рамках сесії «Чи бере Україна до уваги ширші можливості для своєї участі до реалізації СДР?» запропонував шлях, яким можна змінити ситуацію в найближчій перспективі, а саме у наступний програмний період – 2021-2027 роки. Бажано, щоб майбутня національна стратегія регіонального розвитку та стратегії розвитку придунайських регіонів через відповідні цілі та завдання демонстрували, що Україна є дунайською країною і наші пріоритети розвитку корелюються з пріоритетними напрямами ЄС в рамках Стратегії для Дунайського регіону.

