skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС провели робочу зустріч з представниками новоствореної Мологівської ОТГ

Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Олеся Голинська та Оксана Гуненкова 4 січня відвідали Мологівську ОТГ Білгород-Дністровського району.

Під час візиту радники Центру познайомились з новообраними сільським головою об’єднаної громади та секретарем сільради, надали консультації та методичні рекомендації посадовим особам новообраної сільради щодо першочергових заходів, які необхідно здійснити для становлення повноцінного функціонування громади.

20180104110606

Зокрема, обговорювались питання реорганізації сільрад, підготовки до затвердження бюджету ОТГ, забезпечення гарантій трудових прав працівників органів місцевого самоврядування.

«Ми хочемо, щоб наша громада навчилась не просто використовувати наявні кошти, а заробляти більше для створення кращих умов для мешканців громади, – зазначив  сільський голова Олег Німачук. – І для цього нам потрібні кваліфіковані та активні кадри».

У свою чергу радники Одеського ЦРМС звернули увагу на деякі проблемні питання, які можуть виникнути  у діяльності органу місцевого самоврядування, та шляхи їх запобігання.

20180104110600

Back To Top