skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС провела зустріч з представниками Таїровської ОТГ

Відбулася робоча поїздка директора Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Юлії Молодожен до Таїровської селищної ради.

Робоча зустріч з представниками Таїровської об’єднаної громади пройшла 3 січня. У ній взяли участь Таїровський селищний голова Хасан Хасаєв, Сухолиманський сільський голова Олександр Стелюк, бухгалтери та секретарі сільських рад. Під час зустрічі обговорювалися питання проблем виборчого процесу та підготовки і організації першої сесії.

Нагадаємо, що перші вибори у громаді відбулися 24 грудня.

Back To Top