skip to Main Content

Відбулася робоча поїздка директора Одеського ЦРМС до Білгород-Дністровського району

У п’ятницю, 5 січня, за ініціативи Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулася робоча зустріч директора Одеського ЦРМС Юлії Молодожен із заступником Білгород-Дністровської районної ради Валентиною Орловою.

Під час зустрічі обговорювалися питання об’єднання громад у Білгород-Дністровському районі, в якому вже створено 4 громади. У перспективі – доєднання до чинних громад та вирішення долі міста Білгорода-Дністровського, яке лишилося повністю «обрізаним» створеними раніше громадами.

Back To Top