16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулася консультативна зустріч у Старокозацькій ОТГ
У вівторок, 9 січня, радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова й Олеся Голинська провели виїзну консультативну зустріч з керівництвом Старокозацької ОТГ Білгород-Дністровського району. Це досить велика за площею та кількістю населення громада (налічує 204,5 кв. км, на яких проживають близько 9,7 тисяч осіб), а зважаючи, що вибори в ній відбулися тільки 29 жовтня 2017 року, то громада сьогодні робить перші та найбільш важливі кроки у своєму становленні – здійснює реорганізацію, приймає бюджет, формує структуру виконавчих органів.
Експерти зустрілися з секретарем ради та провели документальну консультацію на базі бухгалтерської служби. Було детально розглянуто процес реорганізації сільрад, які увійшли до складу ОТГ, а особливий інтерес викликали проблемні питання, пов’язані з кадровими переміщеннями, налагодженням документообігу та реєстраційних документів.
Головний бухгалтер Тамара Вареник підкреслила:
«Незважаючи на те, що ми створені лише наприкінці жовтня минулого року, це не завадило нашій громаді увійти у чіткий бюджетний процес. 22 грудня 2017 року, без порушення термінів, визначених Бюджетним кодексом, депутати вже затвердили бюджет ОТГ, до розрахунків якого увійшли не лише поточні видатки на утримання бюджетних установ, а й складова економічного зростання добробуту нашої молодої громади. Запланованих доходів вистачає й на капремонти, й на модернізацію, і на заходи з енергоефективності, а зараз моя особисто головна задача – успішно здати річний звіт та приступити до паспортизації бюджетних програм».



