skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС провели виїзну консультативну нараду в Маразліївській ОТГ

27 вересня у Маразліївській ОТГ Білгород-Дністровського району відбулася виїзна консультативна нарада, присвячена формуванню мережі головних розпорядників коштів Маразліївського сільського бюджету. Зустріч організовано та проведено радниками Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Олесею Голинською та Оксаною Гуненковою.

Мета консультативної наради полягала в актуалізації методологічних питань фінансово-економічної роботи та функціонуванні бюджетного процесу на рівні головних розпорядників – апарату сільської ради та фінансового управління.

viber image

Учасниками наради були представники бухгалтерської та фінансової служб Маразліївської ОТГ, керівництво відділу освіти, представники одержувачів коштів сільського бюджету. Вивчалися практичні питання заповнення документів, що використовуються в бюджетному процесі, значна увага приділена порядку формування мережі та розподілу повноважень, затвердження положень по відділи та управління, показників результативності бюджетних програм та нормативному забезпеченню методики їх подальшої оцінки.

У форматі зустрічі значна увага також приділена питанням передачі повноважень з обліку доходів фінансовому управлінню ОТГ з 2019 року. Начальник фінансового управління Антоніна Щербенко підготувала ряд практичних запитань, відповіді на які було надано в ході зустрічі.

11

З метою з’ясування стану та напрямків використання коштів капітального спрямування, за сприяння секретаря сільської ради Антоніни Топор, проведено виїзди радників на об’єкти соціально-економічної діяльності, зокрема, до закладів освіти та на нові інфраструктурні об’єкти ОТГ.

22

33

Back To Top