16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Вилківській ОТГ мають провести нестандартний стратегічний аналіз
У Вилківській ОТГ 27 вересня пройшло перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року. У ньому взяли участь Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, міський голова Микола Дзядзін, а також члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес.
Аналіз соціально-економічної інформації досить чітко свідчить про «нетиповість» Вилківської громади, пов’язану з унікальним географічним положенням, близькістю до кордону та наявністю на території громади Дунайського біосферного заповідника. Результати опитування мешканців та підприємців навпаки – досить стандартні – люди скаржаться на погані дороги, безробіття і пасивність громадян.
Учасники заходу зазначили, що представлена інформація потребує детального осмислення і певного доопрацювання.
«Наступним етапом є формулювання стратегічного бачення громади і ми вирішили підійти до цього більш ґрунтовно – порадитись з депутатами, напрацювати кілька варіантів і на наступному засіданні відпрацювати остаточний варіант», – зазначив Вилківський міський голова Микола Дзядзін.


