skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС провели виїзний семінар у Куяльницькій ОТГ

Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова і Олеся Голинська 24 листопада провели виїзний семінар на базі новоствореної Куяльницької ОТГ Подільського району.

Семінар, у якому взяли участь голови всіх сільських рад, які увійшли до складу об’єднаної громади, та бухгалтери, було присвячено актуальним питанням кадрової взаємодії, реорганізації, а також порядку бюджетування сільських бюджетів, які до кінця 2017 року виконуються окремо.

ку3

Радник з децентралізації Оксана Гуненкова зупинилася на питаннях призначення виконуючих обов’язки старост, внесення змін до структури апарату управління ОТГ, призначення та функціонування комісії з реорганізації.

Радник з питань управління місцевими фінансами Олеся Голинська висвітлила питання, пов’язані з  підготовкою до річного звіту за 2017 рік та окрему увагу зосередила на порядку та нормах проведення суцільної інвентаризації основних засобів, зобов’язань та інших активів. Зокрема, багато питань виникло в частині організації роботи інвентаризаційних комісій, а також оформлення її результатів.

куяльник2

Софія Ходюк, заступник голови громади з економічних питань, від імені присутніх висловила стурбованість щодо великої кількості інвентаризаційних описів, які повинні бути враховані у передавальному балансі.

У свою чергу, новообраний голова громади Сергій Паламарчук  висловив впевненість, що всі завдання реорганізаційна комісія виконає в установлені терміни, і новостворена ОТГ вступить у новий бюджетний рік із бюджетом, затвердженим вчасно.

Back To Top