skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС взяли участь у роботі сесії Дмитрівської сільради

Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Гуненкова та Євгенія Генова 5 грудня взяли участь у сесійному засіданні Дмитрівської сільської ради Болградського району. Під час засідання було надано відповіді на запитання місцевих мешканців щодо процедури об’єднання громади, методики визначення центру ОТГ, механізмів вирішення соціальних та економічних питань тощо.

DSC02102

Зазначимо, що раніше депутати Городненської сільської ради Болградського району надали пропозицію щодо об’єднання Дмитрівській, Новотроянівській та Олександрівській громадам.

Back To Top