skip to Main Content

Радниці Одеського РО провели консультації для Великоплосківської ОТГ


Радниці Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олеся Голинська і Оксана гуненкова 17 лютого провели виїзні консультації для представників Великоплосківської ОТГ, де минулого року відбулися перші вибори.

Учасники обговорили такі питання: 

📝управління доходами та видатками бюджету, 

📝розробка місцевих цільових програм, 

📝формування структури виконавчих органів ради та управління кадровими ресурсами.

З 2020 року громада вперше отримала прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом і відповідні субвенції та трансферти, почала перебирати на себе повноваження у сферах освіти, культури, соціального захисту тощо. 

Керівництво Великоплосківської сільради вживає заходів із залучення фахових працівників для виконання збільшеного обсягу робіт та планує подальший розвиток громади.

Як зазначив секретар ради Сергій Шлюшкін, при розгляді будь-яких питань місцевого розвитку і працівники, і депутати сільради активно беруть у цьому участь задля підвищення спроможності громади.

Back To Top