16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Яськівська ОТГ починає працювати над Стратегією розвитку
18 лютого у Яськівській об’єднаній громаді відбулося перше засідання робочої групи, в якому взяли участь керівниця Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Молодожен, експерт з питань розвитку громад і територій Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук, а також сільський голова Володимир Курко, депутати, бізнесмени, громадські активісти.
“Програма U-LEAD з Європою допомагає громадам реалізовувати їх ідеї, сприяє посиленню місцевого самоврядування, тож Одеський регіональний офіс допоможе вам розробити дієвий документ, таку стратегію розвитку, яка не буде лежати в шухляді, а стане основою для планування бюджету і розвиткових проєктів та програм. Що більше людей ви опитаєте, що більше залучите, що більше ідей почуєте, то краще. Це початок важкої роботи, але я впевнена, що у вас все вийде – за бажання і зусиль”, – зазначила Юлія Молодожен.

Віктор Бондарук розповів про ключові принципи стратегії розвитку, її мету і завдання, а також підходи до її розробки:
“Крім зовнішнього – залучення інвестицій, створення позитивного іміджу громади тощо, стратегія розвитку має ще й внутрішнє завдання. Це коли громада краще починає усвідомлювати, що вона собою представляє, чого хоче і як буде цього досягати. Сам процес підготовки не менш важливий за кінцевий документ. Якою ви бачите Яськівську громаду? Як зробити так, щоб тут хотіла жити молодь? Чим вона унікальна? У чому її конкурентна спроможність і переваги? І як все це впливатиме на покращення умов для життя ваших жителів? Ось над цим і будемо працювати найближчим часом”, – зауважив він.

