16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Робоча група з питань децентралізації відібрала варіанти створення майбутніх громад на Одещині
Сьогодні, 12 липня, відбулося чергове засідання спільної робочої групи з питань децентралізації, на якому розглядалися пропозиції представників районів та міст обласного значення, отримані під час консультацій.
Були відібрані варіанти громад, які будуть передані на перевірку спроможності обласними структурними підрозділами.
Протокол засідання буде днями оприлюднений на сайті Офісу реформ. Просимо максимально ознайомити з ним представників громад для можливого обговорення.


