skip to Main Content

Робоча група з питань децентралізації відібрала варіанти створення майбутніх громад на Одещині

Сьогодні, 12 липня, відбулося чергове засідання спільної робочої групи з питань децентралізації, на якому розглядалися пропозиції представників районів та міст обласного значення, отримані під час консультацій.

Були відібрані варіанти громад, які будуть передані на перевірку спроможності обласними структурними підрозділами.

Протокол засідання буде днями оприлюднений на сайті Офісу реформ. Просимо максимально ознайомити з ним представників громад для можливого обговорення.

13672608_708135602658286_1457755329_n

Back To Top