У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Розквітівська ОТГ виграла грант та проводить утеплення школи
Проект з енергозбереження в Розквітівській школі вийшов на фінішну пряму. Про це Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України повідомили у Розквітівській ОТГ Березівського району.
Так, у квітні 2017 року Розквітівська об’єднана громада взяла участь у конкурсі ПРООН “Сталий розвиток Чернівецької та Одеської областей”, спрямованого на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих груп населення у Чернівецькій та Одеській областях. В результаті ОТГ виграла грант у розмірі 6400 євро.
Ці кошти було вирішено спрямувати на енергозбереження та утеплення головного корпусу Розквітівської ЗОШ I-III ступенів. Для реалізації проекту було створено громадську організацію “Єдність-2017″‘, завданням якої став збір коштів громади у розмірі 5 % від вартості проекту (67 тисяч 300 гривень). Внесок у проект власного бюджету Розквітівської ОТГ склав близько 1 млн грн.
Наразі у школі закінчуються роботи з утеплення, а завершити реалізацію проекту планується до 1 вересня 2018 року.



