У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Болградському районі ініційовано створення ОТГ за підтримки Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування
Василівською сільською радою Болградського району прийнято рішення про надання згоди на об’єднання та надіслано пропозиції суміжним громадам, де почалися громадські обговорення. Село Василівка зазначено у Переліку рекомендаційних перспективних адміністративних центрів спроможних територіальних громад, визначених Мінрегіоном України відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад. Про це повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України
“До цього моменту у Болградському районі поки що не було створено жодної ОТГ та чиниться опір реформам з боку районних та обласних політичних діячів шляхом розповсюдження неправдивих міфів, тиску та залякування (у тому числі працівників бюджетної сфери). Але ми сподіваємося, що робота з місцевими мешканцями дасть свої результати і люди зрозуміють, що втрачають, не об’єднуючись», – зазначила радник з питань децентралізації Одеського ЦРМС Оксана Гуненкова.
Нагадаємо, що Одеським ЦРМС постійно проводяться виїзні інформаційно-консультативні зустрічі з сільськими головами, працівниками та депутатами місцевих рад, керівниками комунальних закладів, громадськістю Болградського району. Також у квітні було організовано навчальний візит представників місцевих рад Болградського району до Дніпропетровської області, а в травні – проведено публічну дискусію в Болградському районі із залученням представників місцевої влади, громадськості та керівників ОТГ з інших районів, з питань перспектив об’єднання громад було активовано процеси об’єднання громад.

