skip to Main Content

Тузлівська ОТГ спрямує інфраструктурну субвенцію на модернізацію вуличного освітлення

З початку червня в селі Безім’янка Тузлівської ОТГ ведуться роботи з модернізації вуличного освітлення. пр оце повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посиланням на інформацію сільської ради.

За рішенням депутатського корпусу Тузлівської сільської ради, протягом 2018 року планується реалізація проекту капітального ремонту вуличного освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій в селі Тузли і Безім’янка. Фінансування проекту передбачене за рахунок інфраструктурної субвенції. Цьогоріч держава надала 1,2 млн грн на розвиток інфраструктури громади.

Нагадаємо, що минулого року було відновлено вуличне освітлення в селах Садове та Лебедівка.

35701250_248584449244176_6923030090473275392_n

Back To Top