skip to Main Content

Розробка стратегії розвитку Великомихайлівської ОТГ виходить на фінішну пряму

У Великомихайлівській об’єднаній територіальній громаді 24 листопада за консультативної підтримки Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку ОТГ на 2018-2025 роки. У заході, який пройшов у селищі Велика Михайлівка, взяли участь радник з регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук, селищний голова Тетяна Жарська та члени робочої групи – депутати, члени виконкому, підприємці, громадські активісти.

«Саме це засідання має особливе значення для розвитку громади, адже сьогодні проект стратегії наповнився конкретними заходами з реалізації трьох пріоритетних напрямків розвитку громади, визначених раніше. Це ефективне виробництво та переробка сільськогосподарської продукції; будівельна промисловість і розвиток людського потенціалу», – зазначив після завершення засідання радник Віктор Бондарук. За його словами, роботу над стратегією планується завершити в грудні цього року.

23972536_10210946009145711_1008474526_n

За словами заступника голови ОТГ, секретаря робочої групи Світлани Слюсенко, це засідання було дуже важливе:

«Сьогодні ми планували заходи з розвитку нашої громади на кількарічну перспективу, зважуючи їх нагальність, реальність та важливість», – уточнила вона.
Зауважимо, що Великомихайлівська селищна об’єднана територіальна громада утворена 7 серпня 2015 року, до селищної ради приєднались вісім сільських рад, в цілому громада нараховує 26 населених пунктів.
Процес розробки стратегічного плану розвитку ОТГ проходив із залученням широкого кола громадян, що дозволило ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою.

«Створений разом з громадою стратегічний план незалежно від особистісних якостей керівників або політичної ситуації спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої демократії, виховання суспільно-активних громадян – патріотів своєї громади», – пояснив важливість розробки документу Віктор Бондарук.

Усього за період роботи над стратегією представники місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, бізнесу, громадських організацій підготували понад півсотні ідей, загальна вартість яких перевищує 226 млн грн.

Back To Top