skip to Main Content

Стратегія розвитку Березівської громади набуває конкретики

Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Березівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року відбулося 12 червня. У ньому взяв участь Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, а також голова громади Валерій Григораш, посадовці, члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес, а також інші небайдужі мешканці громади.

Третє засідання мало виняткову важливість та найбільше практичне значення для розвитку громади. Протягом трьох з половиною годин робоча група напрацьовувала перелік проектних ідей у контексті  стратегічних цілей і завдань. Започаткування Березівського ярмарку, інвентаризація земель, розвиток туризму, реалізація інвестиційних майданчиків, створення комунального медичного закладу – це лише невелика частина переліку. А ще – встановлення веб-камер, транспортне сполучення між населеними пунктами громади, розвиток ролердрому під особистим патронатом міського голови та багато інших.

«Завдяки активній участі мешканців нам вдалось напрацювати широкий перелік проектних ідей, які наразі потрібно обробити та систематизувати. Ми сподіваємось, що реалізація цих проектів у контексті Стратегії розвитку допоможе Березівській громаді реалізувати свій  потужний потенціал. Історія Березівки пов’язана з розвинутим підприємництвом. Тому природними є сподівання про відродження підприємницького духу наших мешканців, який спиратиметься на досвід попередніх поколінь», – зазначила секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку  виконкому Березівської міської ради Інна Іванова.

Back To Top