Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
Створення опорних шкіл – це побудова ефективної системи освіти, – Геннадій Зубко
Наступний крок реформи децентралізації, яку ми впроваджуємо, – секторальна децентралізація, зокрема у галузі освіти. Питання створення в територіальних громадах опорних шкіл стає сьогодні ключовим. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі з представниками ОБСЄ.
«Децентралізація у галузі освіти і створення опорних шкіл – це зовсім інша, вища якість системи освіти, яку ми маємо дати нашим дітям. Саме це головна мета реформи, яку необхідно донести до людей. Опорні школи – це побудова ефективної системи освіти. Тому, чим швидше буде рухатися ця реформа, тим швидше ми зможемо більшій кількості дітей дати якісну освіту і особливо в сільській місцевості», – наголосив Геннадій Зубко.
Він також подякував представникам ОБСЄ за допомогу у східних регіонах Україні та у інших напрямах, в тому числі і гуманітарному.

