У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Тринадцять ОТГ Одещини отримають гранти в рамках проекту “Надання соціальних послуг в громаді”
Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту “Надання соціальних послуг в громаді”, що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн доларів США.
Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.
Завдання гранту пропонується реалізувати в 13 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, які було відібрано Світовим банком:
- Великомихайлівська селищна ОТГ, Великомихайлівський район
- Балтська міська ОТГ, Балтський район
- Біляївська міська ОТГ, Біляївський район
- Розквітівська сільська ОТГ, Березівський район
- Новокальчевська сільська ОТГ, Березівський район
- Коноплянська сільська ОТГ, Іванівський район
- Ширяївська селищна ОТГ, Ширяївський район
- Яськівська сільська ОТГ, Біляївський район
- Березівська міська ОТГ, Березівський район
- Цебриківська селищна ОТГ, Ширяївський, Великомихайлівський райони
- Знам’янська сільська ОТГ, Іванівський, Ширяївський, Великомихайлівський райони
- Маяківська сільська ОТГ, Біляївський, Білгород-Дністровський, Овідіопольський райони
- Вилківська міська ОТГ, Кілійський район.

