skip to Main Content

Тринадцять ОТГ Одещини отримають гранти в рамках проекту “Надання соціальних послуг в громаді”

Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту “Надання соціальних послуг в громаді”, що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн доларів США.

Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.

Завдання гранту пропонується реалізувати в 13 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, які було відібрано Світовим банком:

  • Великомихайлівська селищна ОТГ, Великомихайлівський район
  • Балтська міська ОТГ, Балтський район
  • Біляївська міська ОТГ, Біляївський район
  • Розквітівська сільська ОТГ, Березівський район
  • Новокальчевська сільська ОТГ, Березівський район
  • Коноплянська сільська ОТГ, Іванівський район
  • Ширяївська селищна ОТГ, Ширяївський район
  • Яськівська сільська ОТГ, Біляївський район
  • Березівська міська ОТГ, Березівський район
  • Цебриківська селищна ОТГ, Ширяївський, Великомихайлівський райони
  • Знам’янська сільська ОТГ, Іванівський, Ширяївський, Великомихайлівський райони
  • Маяківська сільська ОТГ, Біляївський, Білгород-Дністровський, Овідіопольський райони
  • Вилківська міська ОТГ, Кілійський район.
Back To Top