skip to Main Content

Тузлівська ОТГ приймала гостей з Болградського району

17 липня за ініціативи Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся ознайомчий візит представників Болградського району до Тузлівської об’єднаної громади.

16

Серед учасників візиту – сільські голови, голови, депутати, директори шкіл, громадські активісти, які хотіли дізнатися як живе об’єднана громада. Нагадаємо, що 25 травня голова Тузлівської ОТГ Лариса Корнован-Мойсєєнко виступала перед сільськими головами на публічній дискусії в с. Олександрівка Болградського району і саме тоді запросила до себе в гості, які не забарилися з візитом. Членами делегації стали переважно представники сіл Калчеве та Каракурт, які наразі обговорюють пропозицію с. Василівка Болградського району про створення громади.

15

Гостей цікавило все: і як створювалася громада, і звідки бере кошти, і що робить староста, і як кошти розподіляються.

Представникам Болградського району розповіли про етапи утворення громади, як формується бюджет та розподіляються видатки, показали основні об’єкти соціальної інфраструктури: школу, дитячий садок, центр первинної медико-санітарної допомоги.

13

“Одна з двох найменших в області об’єднаних громад доводить можливість ефективно розпоряджатися коштами, брати на себе нові повноваження при шаленому спротиві районної влади. Тож такі візити допомагають не лише на прикладі показати здобутки об’єднаних громад, а й продемонструвати, як вони долають труднощі і перепони” – зазначила Юлія Молодожен, директор Одеського ЦРМС.

Back To Top